Filtruj według

Marka

Marka

Wylot spalin

Wylot spalin

Wykończenie zewnętrzne

Wykończenie zewnętrzne

Moc nominalna

Moc nominalna

Do domów z rekuperacją

Do domów z rekuperacją

Wężownica schładzająca

Wężownica schładzająca

Średnica wylotu spalin

Średnica wylotu spalin

Dolot powietrza z zewnątrz

Dolot powietrza z zewnątrz

Piece Kominkowe Z Płaszczem Wodnym

Jest 73 produktów.

Pokazano 1-72 z 73 pozycji

Aktywne filtry

Czasy wyłącznie użytkowych kotłowni czy piwnic w naszych domach przechodzą już powoli do lamusa. Teraz na szczęście nie wstydzimy się autentycznego wyglądu dodatków i urządzeń, a wręcz je eksponujemy i podkreślamy w ten sposób postindustrialny charakter naszych wnętrz. Nie inaczej jest z paleniskami. Obecnie stanowią centrum mieszkania, źródło domowego ogniska i żywy obraz, który działa relaksacyjnie i kojąco. Nasze piece kominkowe z płaszczem wodnym idealnie wpasują się w nowoczesne wnętrza urządzone ze smakiem w minimalistycznym czy loftowym stylu.

 

Cechy pieców kominkowych z płaszczem wodnym

Nie tylko wygląd, ale przede wszystkim wartości grzewcze, bezpieczeństwo użytkowania i formuła ekologiczna. Nasze urządzenia są wyposażone w komorę spalania wyłożoną szamotem. Spaliny odprowadzane są do góry, a ciepło wytwarzane na zewnątrz. Masz do wyboru obudowę z płytek ceramicznych w różnych kolorach.

 

Polecamy nasze urządzenia wszystkim osobom mieszkającym w domach z rekuperacją. Postaw na prawdziwy ogień za szybą, który dotrze do nawet najbardziej oddalonych pomieszczeń!