Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Filtruj według

Rury i kolana na pelet

Rury i kolana na pelet

Zobacz nasz blog

Rury Do Piecy Na Pelet

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry

 W dzisiejszych czasach kładziemy ogromny nacisk na rozwiązania ekologiczne w prawie każdym z możliwych aspektów życia. Dotyczy to także sposobu ogrzewania domów jednorodzinnych. Coraz więcej osób wybiera urządzenia, które są opalane innym materiałem niż węgiel kamienny, który generuje duże zanieczyszczenie. Wśród naszych akcesoriów dostępne są rury do pieców na pelet, które są ogrzewane paliwem stałym w postaci granulatu. Kolana kominowe wykonane są z wysokiej jakości blachy, a na łączeniach umieszczone są uszczelki, które zapobiegają ewentualnemu wydostaniu się spalin z przewodu kominowego.

 

Dlaczego warto postawić na rury do pieców na pelet z naszego sklepu?

Nie trzeba chyba nikomu wyjaśniać, że kluczowym elementem wszelkich urządzeń grzewczych jest poziom bezpieczeństwa podczas ich eksploatacji. Jeśli zdecydowałeś się na biopalenisko na paliwo stałe w formie granulatu, to nie zapomnij o jego odpowiednim zabezpieczeniu. Nasze akcesoria skutecznie zapobiegają wydostawaniu się szkodliwych spalin z przewodu spalinowego. Zamówisz u nas złączki, uszczelki, kolana, trójniki, miski z odpływem kondensatu, rozety i inne.

 

Zabezpiecz urządzenie grzewcze i śpij spokojnie!