Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zobacz nasz blog

Wkłady Na Pelet

Aktywne filtry

Klimatyczne palenisko wbudowane w ścianę, które nie tylko przyciąga domowników i gości swoim żarem, ale też ogrzewa sąsiednie pomieszczenia na odległość aż do 8 metrów z temperaturą do 80 stopni? Do tego sterowanie za pomocą pilota z termostatem, tabletu czy smartfonu. Takie właśnie są nasze nowoczesne wkłady na pelet. Zapewnij sobie i swojej rodzinie wygodę, niezwykłą atmosferę bliskości i ciepłe powietrze nie tylko tam, gdzie zamontujesz urządzenie grzewcze.

 

Charakterystyka wkładów na pelet

Zwolennikom ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań polecamy ekopiece kominkowe. Olbrzymią zaletą tego rozwiązania jest możliwość automatycznego sterowania i wygoda eksploatacji. Pelet umieszcza się w specjalnym zasobniku, a resztą procesu spalania wkład steruje już samodzielnie. Wystarczy raz na jakiś czas usunąć popiół, którego w przypadku naszych ekopieców kominkowych powstaje naprawdę niewiele.

 

Proponowane przez nas paliwo opałowe to trociny drzewne, czyli odnawialne źródła energii. W procesie spalania nie uwalniają się szkodliwe substancje. Nasze urządzenia grzewcze mogą samodzielnie pracować nawet przez kilka dni bez obsługi. To wygodne rozwiązanie zarówno do systemów skorelowanych z instalacją c.o., jak i systemem dystrybucji gorącego powietrza (DGP).