
Piec na pelet Edilkamin CHERIE 11 EVO stal biały + PREZENT
- -2 280,00 zł
- EKO
Z roku na rok klimat naszej planety ulega nieodwracalnym zmianom, a warunki, w jakich mieszkamy zmuszają nas nierzadko do ogrzewania mieszkań przez więcej niż 3 miesiące w roku. Spadające temperatury na słupkach rtęci zmuszają nas, by zadbać o to, by dom dawał komfort cieplny nam i domownikom. Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce dla osób, które poszukują funkcjonalnych urządzeń grzewczych. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się piece na pellet z dystrybucją powietrza. Na czym polega ich praca?
Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów opałów, jednak to pellet, który należy do biopaliw otrzymywanych z trocin drzewnych, plasuje się na najwyższych miejscach w ogólnym rankingu. Nic dziwnego, bowiem jest to produkt nie brudzący, wysoko wydajny, a także charakteryzujący się bardzo niską emisją tlenku siarki i tlenku azotu podczas spalania. Piece na pellet stanowią bardzo dużą część naszego całkowitego asortymentu. Innowacją jest system dystrybucji powietrza, który sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej wydajne.
Decydując się na zakup tego typu urządzenia grzewczego warto wziąć pod uwagę ogólnoświatowy problem ogrzewania węglem, który wiąże się ze szkodliwością zanieczyszczonego powietrza dla zdrowia.
Dostępne w naszym asortymencie piece na pellet z dystrybucją powietrza pozwalają w niemalże stu procentach wykorzystać możliwości urządzenia. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność sprzętu grzewczego i chcą go wybrać do nowobudowanego domu. Ten rodzaj piecy na pellet posiada dodatkowe systemy kanałów, za pomocą których mogą swobodnie doprowadzić dystrybuowane gorące powietrze do sąsiedniego pomieszczenia. W większości urządzeń zastosowana jest nowoczesna technologia, dzięki czemu piec jest całkowicie zautomatyzowany, a steruje się nim za pomocą pilota lub wbudowanego modułu Wi-Fi. Rozwiązanie, jakim jest system dystrybucji gorącego powietrza sprawia, że ogrzewanie staje się maksymalnie efektywne, nawet w budynkach o dużej kubaturze oraz powierzchni użytkowej. Warto na takie rozwiązanie zdecydować się, by podnieść wydajność obecnego systemu grzewczego w przypadku, gdy grawitacyjny sposób rozprowadzania ciepła może okazać się niewystarczający.