Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Filtruj według

Marka

Marka

Wykończenie zewnętrzne

Wykończenie zewnętrzne

Do domów z rekuperacją

Do domów z rekuperacją

Wyposażenie

Wyposażenie

Dolot powietrza z zewnątrz

Dolot powietrza z zewnątrz

Zobacz nasz blog

Piece Na Pellet Z Dgp Dystrybucja Powietrza

Jest 206 produktów.

Pokazano 1-72 z 206 pozycji

Aktywne filtry

Z roku na rok klimat naszej planety ulega nieodwracalnym zmianom, a warunki, w jakich mieszkamy zmuszają nas nierzadko do ogrzewania mieszkań przez więcej niż 3 miesiące w roku. Spadające temperatury na słupkach rtęci zmuszają nas, by zadbać o to, by dom dawał komfort cieplny nam i domownikom. Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce dla osób, które poszukują funkcjonalnych urządzeń grzewczych. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się piece na pellet z dystrybucją powietrza. Na czym polega ich praca?

 

Popularność pelletu

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów opałów, jednak to pellet, który należy do biopaliw otrzymywanych z trocin drzewnych, plasuje się na najwyższych miejscach w ogólnym rankingu. Nic dziwnego, bowiem jest to produkt nie brudzący, wysoko wydajny, a także charakteryzujący się bardzo niską emisją tlenku siarki i tlenku azotu podczas spalania. Piece na pellet stanowią bardzo dużą część naszego całkowitego asortymentu. Innowacją jest system dystrybucji powietrza, który sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej wydajne.

Decydując się na zakup tego typu urządzenia grzewczego warto wziąć pod uwagę ogólnoświatowy problem ogrzewania węglem, który wiąże się ze szkodliwością zanieczyszczonego powietrza dla zdrowia.

 

Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepła

Dostępne w naszym asortymencie piece na pellet z dystrybucją powietrza pozwalają w niemalże stu procentach wykorzystać możliwości urządzenia. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność sprzętu grzewczego i chcą go wybrać do nowobudowanego domu. Ten rodzaj piecy na pellet posiada dodatkowe systemy kanałów, za pomocą których mogą swobodnie doprowadzić dystrybuowane gorące powietrze do sąsiedniego pomieszczenia. W większości urządzeń zastosowana jest nowoczesna technologia, dzięki czemu piec jest całkowicie zautomatyzowany, a steruje się nim za pomocą pilota lub wbudowanego modułu Wi-Fi. Rozwiązanie, jakim jest system dystrybucji gorącego powietrza sprawia, że ogrzewanie staje się maksymalnie efektywne, nawet w budynkach o dużej kubaturze oraz powierzchni użytkowej. Warto na takie rozwiązanie zdecydować się, by podnieść wydajność obecnego systemu grzewczego w przypadku, gdy grawitacyjny sposób rozprowadzania ciepła może okazać się niewystarczający.