Filtruj według

Wylot spalin

Wylot spalin

Wykończenie zewnętrzne

Wykończenie zewnętrzne

Moc nominalna

Moc nominalna

Rodzaj paliwa

Rodzaj paliwa

Do domów z rekuperacją

Do domów z rekuperacją

Średnica wylotu spalin

Średnica wylotu spalin

Dolot powietrza z zewnątrz

Dolot powietrza z zewnątrz

Dovre

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-55 z 55 pozycji

Aktywne filtry

DOVRE Firma Dovre to belgijski producent wkładów kominkowych oraz piecy wolnostojących odlewanych z żeliwa najwyższej jakości. Firma posiada ponad 80 lat doświadczenia w projektowaniu i wytwarzaniu wyrobów.

Produkty znane są ze swojej wysokiej jakości, atrakcyjnego wzornictwa, wysokiej sprawności oraz przyjaznego środowisku spalania. Parametry techniczne znacznie przewyższają standardy międzynarodowe. O wysokiej jakości i niezawodności wyrobów świadczy przyznawana na 10 lat gwarancja.

Przez lata produkty Dovre zyskały renomę w zakresie innowacyjnych technologii i niezawodności na całym świecie.

Producent oferuje szeroką gamę nowoczesnych, ponadczasowych i tradycyjnych piecy wykonanych z wysokiej jakości żeliwa, przy użyciu najnowocześniejszych technik produkcji. Występują one w wielu różnych wzorach i stylach, dzięki czemu stanowią wykończenie każdego salonu. Wiele modeli dostępnych jest w wykończeniu emaliowanym, co pozwala jeszcze lepiej wkomponować je do wnętrza.

Nowoczesne urządzenia grzewcze wyposażone są w bezpośrednie przyłącze powietrza do spalania z zewnątrz. 100% powietrza potrzebnego do spalania dostarczane jest z zewnątrz. Dodatkowo wyposażona są w unikalny podwójny system dopalania spalin.