Filtruj według

Wylot spalin

Wylot spalin

Wykończenie zewnętrzne

Wykończenie zewnętrzne

Moc nominalna

Moc nominalna

Do domów z rekuperacją

Do domów z rekuperacją

Wyposażenie

Wyposażenie

Średnica wylotu spalin

Średnica wylotu spalin

Dolot powietrza z zewnątrz

Dolot powietrza z zewnątrz

Konstrukcja

Konstrukcja

Morso

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-50 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Firma Morso to Duński producent żeliwnych piecy wolnostojących. Firma powstała w 1853 roku i od prawie 170 lat zajmuje się sztuką budowania urządzeń grzewczych, które mają nie tylko ładne kształty ale są także bardzo funkcjonalne i trwałe. To wieloletnie doświadczenie w pracy z żeliwem i procesami spalania czyni firmę jednym z najlepszych specjalistów w branży kominkowej.

Obecnie Morso jest synonimem nie tylko klasycznych piecy żeliwnych ale i najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki wysokiej jakości wyrobów firma wyrobiła sobie markę światowego lidera. Obecnie eksportuje swoje wyroby prawie do wszystkich krajów świata.

Oprócz wielu zalet żeliwo doskonale przewodzi ciepło, świetnie je rozdziela i magazynuje. Piec wykonany z żeliwa wytwarza ciepło, które jest nie tylko równomiernie rozłożone i przytulne dla domowników ale i sam piec pozostaje nagrzany i jeszcze po wygaśnięciu ognia przez wiele godzin oddaje ciepło do pomieszczenia.

Firma produkuje paleniska o czystym spalaniu, tzn. przyjazne dla środowiska, spełniające najostrzejsze normy ochrony środowiska. Wyposażone są w podwójny system dopalania spalin oraz w przyłącze powietrza do spalania z zewnątrz. W ofercie znajdziemy urządzenia klasyczne, nowoczesne, a nawet modele zawieszane na ścianie.