Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zobacz nasz blog

Morso

Nie można odnaleźć tej strony

Spróbuj przeszukać nasz katalog, możesz znaleźć to, czego szukasz!

Firma Morso to Duński producent żeliwnych piecy wolnostojących. Firma powstała w 1853 roku i od prawie 170 lat zajmuje się sztuką budowania urządzeń grzewczych, które mają nie tylko ładne kształty ale są także bardzo funkcjonalne i trwałe. To wieloletnie doświadczenie w pracy z żeliwem i procesami spalania czyni firmę jednym z najlepszych specjalistów w branży kominkowej.

Obecnie Morso jest synonimem nie tylko klasycznych piecy żeliwnych ale i najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki wysokiej jakości wyrobów firma wyrobiła sobie markę światowego lidera. Obecnie eksportuje swoje wyroby prawie do wszystkich krajów świata.

Oprócz wielu zalet żeliwo doskonale przewodzi ciepło, świetnie je rozdziela i magazynuje. Piec wykonany z żeliwa wytwarza ciepło, które jest nie tylko równomiernie rozłożone i przytulne dla domowników ale i sam piec pozostaje nagrzany i jeszcze po wygaśnięciu ognia przez wiele godzin oddaje ciepło do pomieszczenia.

Firma produkuje paleniska o czystym spalaniu, tzn. przyjazne dla środowiska, spełniające najostrzejsze normy ochrony środowiska. Wyposażone są w podwójny system dopalania spalin oraz w przyłącze powietrza do spalania z zewnątrz. W ofercie znajdziemy urządzenia klasyczne, nowoczesne, a nawet modele zawieszane na ścianie.