Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Filtruj według

Wylot spalin

Wylot spalin

Moc nominalna

Moc nominalna

Do domów z rekuperacją

Do domów z rekuperacją

Wyposażenie

Wyposażenie

Średnica wylotu spalin

Średnica wylotu spalin

Dolot powietrza z zewnątrz

Dolot powietrza z zewnątrz

Konstrukcja

Konstrukcja

Zobacz nasz blog

Rocal

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

ROCALFirma Rocal ma swoją siedzibę pod Barceloną, gdzie od ponad 30 lat produkuje wkłady kominkowe, piece wolnostojące i piece zawieszane na ścianie. Firma w bardzo szybkim czasie stała się liczącym producentem w branży kominkowej. Wyroby charakteryzuje nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania.

Urządzenia wykonane są z wysokiej jakości stali lakierowanej. Paleniska wyłożone są wermikulitem, materiałem bardzo odpornym na wysokie temperatury.

Kominki spełniają najwyższe normy ochrony środowiska. Wyposażone są w system dopalania spalin, system czysta szyba oraz przyłącze powietrza do spalania z zewnątrz.

W ofercie znajdziemy kominki centralne do ustawienia w centrum salonu, zawieszane na ściennie oraz tradycyjne.

Wyroby firmy Rocal to nie tylko urządzenia do grzania ale wyjątkowa jedyna w swoim rodzaju ozdoba salonu, nadająca mu wyjątkowy wygląd.

Wszystkie modele zostały tak zaprojektowane by wywoływać emocje, mamy tu modele tradycyjne oraz nowoczesne wręcz architektoniczne koncepcje. Wszystkie łączy wysoka jakość i duma z posiadania nietuzinkowego kominka.