Filtruj według

Moc nominalna

Moc nominalna

Szerokość fasady

Szerokość fasady

Kształt szyby

Kształt szyby

Konstrukcja

Konstrukcja

Dovre

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

DOVRE Firma Dovre to belgijski producent wkładów kominkowych oraz piecy wolnostojących odlewanych z żeliwa najwyższej jakości. Firma posiada ponad 80 lat doświadczenia w projektowaniu i wytwarzaniu wyrobów z żeliwa.

Produkty znane są ze swojej wysokiej jakości, atrakcyjnego wzornictwa, wysokiej sprawności oraz przyjaznego środowisku spalania. Parametry techniczne znacznie przewyższają standardy międzynarodowe. O wysokiej jakości i niezawodności wyrobów świadczy przyznawana na 10 lat gwarancja.

Przez lata produkty Dovre zyskały renomę w zakresie innowacyjnych technologii i niezawodności na całym świecie.

Wkłady kominkowe produkowane są w różnych rozmiarach oraz z różną mocą. W ofercie znajdziemy kominki klasyczne, stylowy oraz wkłady nowoczesne z szybą wykończoną sitodrukiem.

Nowoczesne paleniska wyposażone są w bezpośrednie przyłącze powietrza do spalania z zewnątrz. 100% powietrza potrzebnego do spalania dostarczane jest z zewnątrz. Takie urządzenia mogą pracować w domach wyposażonych w nowoczesny system wentylacji mechanicznej - rekuperację. Dodatkowo wyposażone są w unikalny system dopalania spalin oraz system czysta szyba.