Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Filtruj według

Moc nominalna

Moc nominalna

Szerokość fasady

Szerokość fasady

Otwieranie drzwi

Otwieranie drzwi

Kształt szyby

Kształt szyby

Wkłady SLIM

Wkłady SLIM

Zobacz nasz blog

Romotop

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-44 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Romotop

                          Firma Romotop należy do europejskich liderów branży kominkowej. Produkuje stalowe wkłady kominkowe i piece wolnostojące.

Urządzenia grzewcze firmy Romotop to wzornictwo wysokiej klasy, najwyższa jakość wykonania oraz innowacyjne rozwiązania procesu spalania drewna. Spełniają najwyższe normy niemiecki odnośnie sprawności i ochrony środowiska.

Wytwarzana energia cieplna może być magazynowana w obudowach akumulacyjnych lub rozprowadzana za pomocą płaszcza wodnego po całym budynku. Do wyboru mamy obudowy z ręcznie produkowanej ceramiki lub kamienia naturalnego.

Wkłady kominkowe produkowane są ze stali wysokiej jakości, natomiast komora spalania wyłożona jest szamotem. Do wyboru mamy kominki z szybą prostą, narożną, dwustronną oraz trójstronną. Drzwi z szybą nowoczesną wykończoną sitodrukiem. Do wyboru mamy drzwi otwierane na bok lub wyposażone w gilotynę do podnoszenia do góry.