Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zobacz nasz blog

Spartherm Ebios-Fire

Nie można odnaleźć tej strony

Spróbuj przeszukać nasz katalog, możesz znaleźć to, czego szukasz!

Kto powiedział, że kominek musi być wielki, betonowy i wbudowany w ścianę? To już dawno nieaktualny obraz domowego paleniska. Teraz przecież możemy włączyć złociste płomienie wraz z dźwiękiem na żądanie na ekranie komputera. Ale nie zabieraj sobie przyjemności autentycznego obcowania z ogniem, który dosłownie postawisz na stole! Nie żartujemy. Firma Spartherm Ebios-Fire tworzy takie ruchome obrazy, które wprowadzą do Twojego domu magiczną aurę.

 

Biokominki firmy Spartherm Ebios-Fire dla tych, którzy chcą od życia więcej

Jeśli interesują Cię tylko takie biokominki, od których nie można oderwać wzroku – znajdziesz je właśnie tutaj. Prezentujemy ofertę ekologicznych palenisk prosto od producenta Spartherm Ebios-Fire. To zachwycające konstrukcje na biopaliwo, które pozwolą cieszyć się widokiem płomieni w zupełnie nowy sposób. Marzy Ci się ogień wydostający się prosto z podłogi, ze stolika kawowego, lub zawieszany na ścianie niczym żywy obraz? Takie propozycje znajdziesz u nas!

 

Ciepło w ekologicznym wydaniu

Wszystkie modele mają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo. Kominki są ekologiczne – wykorzystywane w nich paliwo nie wydziela spalin ani dymu. Jednocześnie spalaniu towarzyszy wydzielanie ciepła – przy biopalenisku można się więc grzać – co docenimy zwłaszcza w zimowe wieczory, gdy przysiądziemy obok płomieni z kubkiem gorącej herbaty i ciekawą książką.