Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zobacz nasz blog

Edilkamin

Aktywne filtry

Coraz więcej liści na chodnikach, a to oznacza tylko jedno – czas rozpalić piec. Materialne ciepło to podstawa do wytworzenia także tych niematerialnych oznak bliskości i czułości. Ogrzewamy przecież nasze ściany, podłogi i wodę dla ukochanych członków rodziny, żeby od razu po przekroczeniu progu czuli, że wrócili do domu w ramiona stęsknionych bliskich. Na naszej stronie zamówisz solidne piece na pelet firmy Edilkamin w promocyjnych cenach. Za chwilę otworzymy drzwi kociołka i uchylimy Ci rąbka tajemnicy – dowiesz się, na co możesz liczyć ze strony naszych urządzeń.

 

Kotły na pelet Edilkamin z ekologiczną formułą

Jeśli ekologia towarzyszy Ci w codziennych wyborach, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Wszystkie nasze piecyki są ekonomiczne i ekologiczne, a także spalają niewielkie ilości peletu. Współpracują z instalacją centralnego ogrzewania, zasilisz nimi grzejniki, wodę użytkową i podłogę.

 

Samowystarczalność i niezależność od zewnętrznych dostawców ciepła. Skusisz się na taki generator?

Edilkamin