Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zobacz nasz blog

Spartherm

Nie można odnaleźć tej strony

Spróbuj przeszukać nasz katalog, możesz znaleźć to, czego szukasz!

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że można mieć dosłownie palenisko w każdym stylu. Na szczęście przyszło nam żyć w czasach nieskończonych możliwości i konfiguracji. Nie inaczej jest na naszej stronie – na wielbicieli niestandardowych rozwiązań i surowego wykończenia wnętrz czeka nasza obudowa + wkład kominkowy Spartherm. Przecież to istny cud architektoniczny – przypomina nowoczesny piec kaflowy czy też kawałek ściany wydobytej z innego pokoju.

 

Obudowa + wkład kominkowy niemieckiej firmy Spartherm

Czy ktoś mógłby wyobrazić sobie lepszy kontrast? Naturalny nieobrobiony beton lub ten w wersji drobnej o jednolitej powierzchni, a w centrum takiej surowej otoczki w zimnych barwach żywy ogień. Prawdziwy spektakl do codziennego podziwiania zza bezpiecznego szkła dostaniesz u nas w wersji z szybą narożną lub prostą. Możesz pozostawić beton w wersji podstawowej, otynkować go i pomalować lub położyć na nim płytki.

 

Stwórz serce domu z naszymi paleniskami, które zbliżą całą rodzinę i wzmocnią Wasze więzi!