Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zobacz nasz blog

Brunner

Nie można odnaleźć tej strony

Spróbuj przeszukać nasz katalog, możesz znaleźć to, czego szukasz!

Współcześnie cenimy sobie autentyczność i naturalny wygląd materiałów. Daje się to zauważyć w nowoczesnym projektowaniu domów i aranżacji wnętrz prywatnych i publicznych. Czasy meblościanek i chomikowania bibelotów odeszły już w zapomnienie. Teraz stawiamy na przestronność i minimalizm, które porządkują nam myśli i organizują codzienne funkcjonowanie. Jeśli szukasz harmonii i bliskości natury, to znajdziesz to w betonowych kominkach firmy Brunner. Niewykończony beton z charakterystyczną chropowatością, a w centrum złociste płomienie i relaksujące dźwięki trzaskającego drewna w tle – brzmi błogo?

 

Wybór kominków do zabudowy firmy Brunner

Nie wspomnieliśmy jeszcze o najważniejszej rzeczy. Nasze kominki poza walorami wizualnymi dają ogromne pokłady ciepła, które ogrzeją zziębnięte stopy i zapewnią im stałą temperaturę przez wiele godzin. Obudowa z betonu wykazuje właśnie takie właściwości - doskonale akumuluje ciepło.

 

Teraz pozostaje wybór wysokości kominka i typ drzwi (uchylne lub unoszone), bo chyba już nie zastanawiasz się, czy warto zamówić nasze betonowe palenisko.