Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zobacz nasz blog

Thermorossi

Nie można odnaleźć tej strony

Spróbuj przeszukać nasz katalog, możesz znaleźć to, czego szukasz!

Bezpieczeństwo, samowystarczalność i ciepło na żądanie to Twoje odwieczne cele i marzenia? Z nami możesz je zrealizować i stworzyć tym samym przytulne gniazdko dla całej swojej rodziny i przyjazne miejsce dla gości. Postaw na kompaktowy kocioł na pelet włoskiej firmy Thermorossi i zapomnij o zimnych pomieszczeniach, braku ciepłej wody czy lodowatych płytkach w kuchni i łazience!

 

Wybór naszych kotłów na pelet Thermorossi

Nasze piecyki zapewnią Ci bezpieczeństwo użytkowania za sprawą podwójnych izolowanych drzwi oraz zaworu bezpieczeństwa. Pierwsze uruchomienie i późniejsza obsługa nie sprawią Ci żadnych problemów. Kotły z płaszczem wodnym są też wyposażone w system automatycznego czyszczenia i dotykowy panel sterujący. Nie musisz martwić się także o ekologię. Nasze urządzenia spełniają rygorystyczne normy i emitują zaledwie minimalną ilość pyłów powodujących smog, a ponadto mają wbudowaną energooszczędną pompę obiegową.

 

Przejmij kontrolę nad temperaturą w każdym pomieszczeniu w Twoim domu!