Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zobacz nasz blog

Kawmet

Nie można odnaleźć tej strony

Spróbuj przeszukać nasz katalog, możesz znaleźć to, czego szukasz!

 Odlewnia żeliwa KAWMET zajmuje się produkcją odlewów od 1981 roku. Od kilkunastu lat podstawą produkcji są żeliwne wkłady kominkowe oraz piece wolnostojące. To polska rodzinna firma z długoletnimi tradycjami, gdzie zdobyta wiedza i doświadczenie przekazywane jest z pokolenia na pokolenie.

Obecnie to jeden z największych producentów żeliwnych wkładów kominkowych w Polsce, posiadający nowoczesną odlewnię oraz automatyczną linię produkcji. Dzięki własnemu laboratorium na bieżąco wykonuje się analizę chemiczną żeliwa, bada jego wytrzymałość i twardość.

Wszystkie oferowane urządzenia przystosowane są do pracy ciągłej. Wyposażone są w żeliwny szyber z blokadą, deflektor, przyłącze powietrza z zewnątrz, system dopalania spalin, system czysta szyba.

Dzięki wysokiej sprawności i niezawodności oraz klasycznemu wyglądowi i przystępnej cenie wyroby cieszą cię dużym powodzeniem nie tylko w Polsce ale także w innych krajach.