Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Filtruj według

Marka

Marka

Kominki elektryczne

Kominki elektryczne

Zobacz nasz blog

Kominki Elektryczne

Jest 72 produktów.

Pokazano 1-72 z 72 pozycji

Aktywne filtry

Nie każdy dom, a zwłaszcza mieszkanie w bloku, jest przystosowane do montażu urządzenia grzewczego opalanego drewnem, który nie tylko dostarczy nam upragnionego ciepła, ale także zapewni przyjemną i komfortową atmosferę. Coraz bardziej popularne stają się nowoczesne paleniska, do których można zaliczyć kominki elektryczne.

 

Działanie takich urządzeń opiera się na wyświetlaniu ognia na polanach ceramicznych, które imitują drewno. Efekt płomienia działa niezależnie od funkcji grzania, która może zostać włączona i wyłączona w każdej chwili. Cała obsługa odbywa się za pomocą pilota zdalnego sterowania. W urządzeniu zastosowano energooszczędną technologię LED, dzięki, której zużycie prądu jest na bardzo niskim poziomie.

 

Dlaczego dostępne u nas kominki elektryczne są tak wyjątkowe?

Polana ceramiczne do złudzenia przypominają z wyglądu kawałki drewna. Dodatkowo na korzyść naszych kominków elektrycznych działa sterowana funkcja grzania, co oznacza, że możesz cieszyć się realistycznymi płomieniami przez cały rok – nawet w najbardziej upalne wieczory. Stworzysz magiczną atmosferę w pokoju dziennym, jadalni czy sypialni za sprawą płomieni i paleniska w różnych kolorach, a także dzięki różnym poziomom jasności.

 

Nadaj swoim wnętrzom blasku z naszymi nowoczesnymi paleniskami!