Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zobacz nasz blog

Charnwood

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-57 z 57 pozycji

Aktywne filtry

Firma CHARNWOOD powstała w 1972 roku na wyspie Wight w Anglii. Jest to firma rodzinna , specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości pieców na drewno i inne paliwa stałe. Firma szczególny nacisk kładzie na dbałość o środowisko naturalne. 

Lata działalności firmy CHARNWOOD pozwoliły zgromadzić firmie głęboką wiedzę na temat ogrzewania. Firma znajduje się w czołówce producentów pieców nowej generacji, nastawionych na czyste spalanie. Są to zaawansowane urządzenia z funkcją powolnego spalania, dostarczające w pełni kontrolowane i przyjazne środowisku ciepło przez całą noc.

Konstrukcja pieców CHARNWOOD to połączenie materiałów najwyższej jakości, zapewniających wysoką wytrzymałość na długie lata i estetyczny wygląd. Korpus wykonany jest w 100% z bardzo cenionej brytyjskiej stali, natomiast wykończenie stanowi żeliwo. Gwarantuje to najwyższą jakość urządzenia, a także wyjątkową szczelność. 

Wszystkie piece posiadają system czystego spalania - kurtynę powietrzną. Ogranicza on emisję gazów i dymu, a także zmniejsza ilość popiołu, dostarczając więcej ciepła z tej samej ilości drewna. Użytkowanie pieców CHARNWOOD pomaga chronić środowisko, zapewnia niezależność grzewczą, a przede wszystko są źródłem przyjemnego ciepła i pozwalają cieszyć się widokiem żywego ognia.