zoom_in
EKO
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Wkład kominkowy KFD ECO MAX 7 R STANDARD + PREZENT

KFD
2 890,00 zł
Brutto

DARMOWA DOSTAWA   

Żeliwny wkład kominkowy KFD ECO MAX 7 R STANDARD z szybą żaroodporną narożną, łączoną bez szprosa. Palenisko z rusztem żeliwnym i wyjmowanym pojemnikiem na popiół. System podwójnego spalania oraz system czysta szyba. Deflektor spalin. Doprowadzenie powietrza do spalania z zewnątrz (opcja). Moc nominalna 11,5 kW.

W przypadku przedpłaty dolot powietrza oraz podstawa GRATIS

Ilość

Wkład kominkowy KFD ECO MAX 7 R STANDARD szyba narożna żaroodporna, łączona bez szprosa, zapewniająca wspaniałą wizję ognia. Drzwi o nowoczesnym wyglądzie otwierane na bok. 

Konstrukcja wykonana z żeliwa, materiału bardzo odpornego na wysokie temperatury oraz bardzo dobrze akumulującego ciepło. Jeszcze długo po wygaśnięciu ognia ciepło jest oddawane do pomieszczenia. Palenisko z rusztem żeliwnym i wyjmowaną szufladą na popiół. Jako opcja dodatkowa nóżki z regulacją wysokości, ułatwiające ustawienie i wypoziomowanie wkładu.

Nowoczesny system podwójnego spalania zwiększający sprawność urządzenia oraz zmniejszający emisję zanieczyszczeń do środowiska. System czysta szyba z napowietrzaną kurtyną powietrzną oraz zjawisko pyrolizy utrzymują szybę przez bardzo długi czas w czystości.

Wkład żeliwny KFD ECO MAX 7 R STANDARD w opcji dodatkowej możemy wyposażyć w bezpośrednie podłączenie powietrza do spalania z zewnątrz. Kominek może zostać przystosowany (opcja) do pracy w domach wyposażonych w wentylację mechaniczną - rekuperację.

28352.jpg

WYPOSAŻENIE I ZALETY

35630.jpg

1.SOLIDNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Solidna konstrukcja z najwyższej jakości żeliwa i stali zapewniająca bezpieczeństwo i niezawodność przez długie lata użytkowania.

2.SPRAWNOŚĆ I EKOLOGIA

Nowoczesny system podwójnego spalania podnosi sprawność urządzenia (więcej ciepła z tej samej ilości drewna) oraz zmniejsza emisję zanieczyszczeń.

3.WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Deflektor spalin wydłuża drogę obiegu spalin, dzięki temu wzrasta wydajność grzewcza, a spalanie staje się bardziej ekologiczne.

4.BEZPIECZEŃSTWO I PIĘKNY WIDOK OGNIA

Szyby wykonane są z żaroodpornej ceramiki odpornej na temperaturę do 800 st C oraz szoki termiczne. Dzięki systemowi "czysta szyba" oraz zjawisku pyrolizy szyba bardzo długo pozostaje czysta.

5.DOKŁADNA REGULACJA MOCY

Płynna regulacja wlotu powietrza pozwala na precyzyjne sterowanie intensywnością spalania drewna.

6.SZYBER (opcja)

Pozwala na dokładną regulację siły ciągu w kominie.

7.SZCZELNOŚĆ, ESTETYKA I WYGODA

Drzwiczki blokowane są zamkiem zapewniającym szczelne i dokładne zamknięcie. W komplecie (w zależności od modelu) uchwyt "zimna rączka" lub rękawica ochronna zapewniająca bezpieczną obsługę.

8.KOMFORT OBSŁUGI I ŁATWA KONSERWACJA

Dzięki wyjmowanej szufladzie na popiół możemy szybko pozbyć się popiołu. Demontowalne części paleniska pozwalają na przeprowadzenie konserwacji bez konieczności demontażu całego paleniska.

9.BEZPOŚREDNI DOLOT POWIETRZA (opcja)

Bezpośrednie doprowadzenie powietrza do spalania z zewnątrz zapewnia prawidłowe funkcjonowanie kominka w budynkach energooszczędnych wyposażonych w wentylację mechaniczną. Regulacja spalania odbywa się za pomocą jednego uchwytu na przepustnicy powietrza. Wyposażenie standardowe we wkładach ECO iLUX 90 i ECO iLUX 90 L/R.

10.NÓŻKI MONTAŻOWE (opcja)

Nóżki z możliwością regulacji wysokości zapewniają szybki i łatwy montaż oraz wypoziomowanie wkładu. Wyposażenie standardowe we wkładach ECO iLUX 90 i ECO iLUX 90 L/R.

DANE TECHNICZNE

 • moc nominalna: 11,5 kW
 • moc maksymalna: 7-16 kW
 • sprawność: 82,5 %
 • emisja CO (przy 13% O2): 0,09 %
 • szerokość całkowita: 720 mm
 • głębokość całkowita: 460 mm
 • wysokość całkowita: 720 mm
 • średnica wylotu spalin: 180 mm
 • średnica doprowadzenia powietrza: 100 mm - opcja
 • waga: 115 kg
 • maksymalna długość polan: 50 cm
 • gwarancja: 5 lat
 • spełnia normy: BlmSchV II
 • klasa energetyczna: A+
 • spełnia wymagania Ekoprojekt

OPCJE DODATKOWE

 • dolot powietrza - 100 zł
 • stojak pod wkład - 170 zł

RYSUNEK TECHNICZNY

28337.jpg

KFD ECO MAX 7 R Standard

Opis

Spełnia kryteria Ekoprojektu
Tak
Moc nominalna
12
Do domów z rekuperacją
Opcja
Szerokość fasady
do 80 cm
Wkłady kominkowe
Wkłady powietrzne
Otwieranie drzwi
Na bok
Kształt szyby
Szyba narożna prawa
Dolot powietrza z zewnątrz
Opcja
Konstrukcja
żeliwna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

 
 

Prześlij nam swój numer - oddzwonimy!