search
  • ConvEGGtor

Big Green Egg Mini 117618

DARMOWA DOSTAWA

Grill ceramiczny Big Green Egg Mini to najmniejszy i najlżejszy model z rodziny Big Green. Idealny na kemping, rejs łodzią czy piknik. Można go używać w domu lub na stole. Idealny do przygotowywania posiłków dla 2 do 4 osób. Oprócz grillowania, pieczenia, gotowania na parze, szybkiego smażenia i wędzenia nadaje się również do powolnego pieczenia większych kawałków mięsa lub delikatnych produktów takich jak małże, skorupiaki, ryby. A wszystko to dzięki regulowanej temperaturze w przedziale od 70 do 350 stopni C.

W przypadku przedpłaty ConvEGGtor Mini o wartości 270 zł GRATIS

2 740,00 zł
Brutto
Ilość

Grill kamado Big Green Egg Mini to najmniejszy i najlżejszy (17 kg) model z kolekcji Big Green Egg. Przeznaczony do przygotowywania posiłków dla 2 do 4 osób. Idealny do zabrania na kemping, wycieczkę łodzią lub piknik.

Oprócz grillowania, pieczenia, gotowania na parze, szybkiego smażenia i wędzenia, grill nadaje się również do powolnego pieczenia większych kawałków mięsa lub delikatnych produktów typu małże, skorupiaki, ryby.

Używając ceramicznego dystansu convEGGtor możemy przekształcić Bigg Green Egg w piekarnik. Natomiast dodanie płaskiego kamienia do pieczenia pozwala wypiekać chleb oraz pizze na idealnym chrupiącym cieście.

IDEALNY OBIEG POWIETRZA

Odbijająca ciepło ceramika i specjalnie zaprojektowany kształt pieca umożliwiają cyrkulację powietrza wewnątrz, przez co potrawy gotują się równomiernie w żądanej temperaturze. Powstaje strumień powietrza, który sprawia, że potrawy są wyjątkowo smaczne i delikatne. Ceramika została opracowana przez NASA i charakteryzuje sią bardzo wysoką jakością. Posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne i wytrzymuje bardzo wysokie temperatury i ich wahania.

EKONOMIA I EKOLOGIA

Doskonała cyrkulacja powietrza ma jeszcze jedną ważną zaletę - gorące powietrze bardzo długo pozostaje w piecu co sprawia, że jest ekonomiczny w użyciu. Węgiel drzewny spala się dłużej, a ilość powstającego popiołu jest bardzo mała.

OPTYMALNA REGULACJA TEMPERATURY

W piecu ceramicznym możemy regulować i utrzymywać temperaturę w przedziale od 70 do 350 stopni C z dokładnością co do stopnia, nawet gdy temperatura na zewnątrz jest znacznie poniżej zera. Dzięki wysokiej jakości ceramice termoizolacyjnej temperatura otoczenia nie wpływa na temperaturę wewnątrz EGGa.

DANE TECHNICZNE

  • rozmiar: Mini
  • waga: 17 kg
  • wysokość: 43 cm
  • średnica paleniska: 25 cm
  • powierzchnia pieczenia: 507 cm2
  • ilość osób: 2-4
  • termostat

INSTRUKCJA MONTAŻU

Big Green Egg Mini 117618

Opis

Grille ceramiczne BIG GREEN EGG
Big Green Egg Grille

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.