zoom_in
  • ConvEGGtor
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Big Green Egg Small 117601

Big Green Egg
4 090,00 zł
Brutto

DARMOWA DOSTAWA

Grill ceramiczny Big Green Egg Small jest idealny na balkony, małe patia w mieście i do ogrodów. Idealny do przygotowywania posiłków dla 4 do 6 osób. Oprócz grillowania, pieczenia, gotowania na parze, szybkiego smażenia i wędzenia nadaje się również do powolnego pieczenia większych kawałków mięsa lub delikatnych produktów takich jak małże, skorupiaki, ryby. A wszystko to dzięki regulowanej temperaturze w przedziale od 70 do 350 stopni C.

W przypadku przedpłaty ConvEGGtor Small o wartości 380 zł GRATIS

Ilość

Grill kamado Big Green Egg Small to ulubione urządzenie do miasta dla osób posiadających balkon lub małe patio, a także dla posiadaczy ogrodów. Z łatwością przygotowujemy na nim smaczne posiłki dla 4-6 osób.

W modelu Small kratka umieszczona jest niżej niż w modelu MiniMax dlatego nadaje się lepiej do przyrządzania większych potraw, choć powierzchnia gotowania w obu jest taka sama.

Oprócz grillowania, pieczenia, gotowania na parze, szybkiego smażenia i wędzenia, grill nadaje się również do powolnego pieczenia większych kawałków mięsa lub delikatnych produktów typu małże, skorupiaki, ryby.

Używając ceramicznego dystansu convEGGtor możemy przekształcić Bigg Green Egg w piekarnik. Natomiast dodanie płaskiego kamienia do pieczenia pozwala wypiekać chleb oraz pizze na idealnym chrupiącym cieście.

IDEALNY OBIEG POWIETRZA

Odbijająca ciepło ceramika i specjalnie zaprojektowany kształt pieca umożliwiają cyrkulację powietrza wewnątrz, przez co potrawy gotują się równomiernie w żądanej temperaturze. Powstaje strumień powietrza, który sprawia, że potrawy są wyjątkowo smaczne i delikatne. Ceramika została opracowana przez NASA i charakteryzuje sią bardzo wysoką jakością. Posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne i wytrzymuje bardzo wysokie temperatury i ich wahania.

EKONOMIA I EKOLOGIA

Doskonała cyrkulacja powietrza ma jeszcze jedną ważną zaletę - gorące powietrze bardzo długo pozostaje w piecu co sprawia, że jest ekonomiczny w użyciu. Węgiel drzewny spala się dłużej, a ilość powstającego popiołu jest bardzo mała.

OPTYMALNA REGULACJA TEMPERATURY

W piecu ceramicznym możemy regulować i utrzymywać temperaturę w przedziale od 70 do 350 stopni C z dokładnością co do stopnia, nawet gdy temperatura na zewnątrz jest znacznie poniżej zera. Dzięki wysokiej jakości ceramice termoizolacyjnej temperatura otoczenia nie wpływa na temperaturę wewnątrz EGGa.

DANE TECHNICZNE

  • rozmiar: Small
  • waga: 36 kg
  • wysokość: 61 cm
  • średnica paleniska: 33 cm
  • powierzchnia pieczenia: 855 cm2
  • ilość osób: 4-6
  • termostat

INSTRUKCJA MONTAŻU

Big Green Egg Small 117601

Opis

Grille ceramiczne BIG GREEN EGG
Big Green Egg Grille

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

 
 

Prześlij nam swój numer - oddzwonimy!