zoom_in
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Big Green Egg 2XL 120939

Big Green Egg
15 990,00 zł
Brutto

DARMOWA DOSTAWA

Grill ceramiczny Big Green Egg 2XL to największy model w ofercie i największy grill kamado dostępny na rynku. W tym modelu wszystko jest duże: jego waga (192 kg), rozmiar, wysokość (1 metr bez podstawy EGG Nest) oraz powierzchnia do gotowania (ponad 0,4 m2). Jeśli dodamy podstawę Egg Nest i uchwyt do grilla Nest Handle jego przemieszczanie w inne miejsce staje się łatwe. Mechanizm zawiasowy umożliwia łatwe otwieranie pokrywy.

W przypadku przedpłaty podstaw Egg Nest i uchwyt GRATIS

Ilość

Grill ceramiczny kamado Big Green Egg 2XL to największy model w ofercie i największy grill kamado dostępny na rynku. W tym modelu wszystko jest duże: jego waga (192 kg), rozmiar, wysokość (1 metr bez podstawy EGG Nest) oraz powierzchnia do gotowania (ponad 0,4 m2). Jeśli dodamy podstawę Egg Nest i uchwyt do grilla Nest Handle jego przemieszczanie w inne miejsce staje się łatwe. Mechanizm zawiasowy umożliwia łatwe otwieranie pokrywy.

Umożliwia stosowanie szerokiego zakresu technik gotowania takich jak: pieczenie, gotowanie, grillowanie, duszenie, wędzenie i powolne gotowanie. Jeśli posiadasz restaurację, firmę cateringową czy dużą grupę znajomych, Big Green Egg 2XL jest dla ciebie idealny. Pod względem rozmiarów i możliwości kulinarnych jest niezrównany.

IDEALNY OBIEG POWIETRZA

Odbijająca ciepło ceramika i specjalnie zaprojektowany kształt pieca umożliwiają cyrkulację powietrza wewnątrz, przez co potrawy gotują się równomiernie w żądanej temperaturze. Powstaje strumień powietrza, który sprawia, że potrawy są wyjątkowo smaczne i delikatne. Ceramika została opracowana przez NASA i charakteryzuje sią bardzo wysoką jakością. Posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne i wytrzymuje bardzo wysokie temperatury i ich wahania.

EKONOMIA I EKOLOGIA

Doskonała cyrkulacja powietrza ma jeszcze jedną ważną zaletę - gorące powietrze bardzo długo pozostaje w piecu co sprawia, że jest ekonomiczny w użyciu. Węgiel drzewny spala się dłużej, a ilość powstającego popiołu jest bardzo mała.

OPTYMALNA REGULACJA TEMPERATURY

W piecu ceramicznym możemy regulować i utrzymywać temperaturę w przedziale od 70 do 350 stopni C z dokładnością co do stopnia, nawet gdy temperatura na zewnątrz jest znacznie poniżej zera. Dzięki wysokiej jakości ceramice termoizolacyjnej temperatura otoczenia nie wpływa na temperaturę wewnątrz EGGa.

DANE TECHNICZNE

  • rozmiar: 2X Large
  • waga: 170 kg
  • wysokość: 90 cm
  • średnica paleniska: 73 cm
  • powierzchnia pieczenia: 4185 cm2
  • ilość osób: +24
  • termostat

INSTRUKCJA MONTAŻU

Big Green Egg 2XL

Opis

Grille ceramiczne BIG GREEN EGG
Big Green Egg Grille

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

 
 

Prześlij nam swój numer - oddzwonimy!