search

IntEGGrated Nest+Handler XLarge 121158

DARMOWA DOSTAWA

IntEGGrated Nest+Hanter XLarge łączy solidną, stabilną podstawę z wygodnym uchwytem. Duże, wytrzymałe kółka pozwalają na bezpieczne przemieszczanie grilla EGG. Podstawa łączy w sobie piękno i użyteczność. Wykonana jest ze stali lakierowanej. Posiada cztery kółka transportowe, z których dwa wyposażone są w blokady. Podczas transportu grill ceramiczny EGG jest bezpiecznie umieszczony w podstawie, a uchwyt pozostaje chłodny nawet po nagrzaniu grilla.

1 740,00 zł
Brutto
Ilość

IntEGGrated Nest+Hanter XLarge łączy solidną, stabilną podstawę z wygodnym uchwytem. Duże, wytrzymałe kółka pozwalają na bezpieczne przemieszczanie grilla EGG.

Podstawa wykonana ze stali lakierowanej oraz stabilne uchwyty pozwalają przetransportować EGGa w dowolne miejsce. Posiada cztery kółka transportowe, z których dwa wyposażone są w blokady. Podczas transportu grill ceramiczny EGG jest bezpiecznie umieszczony w podstawie, a uchwyt pozostaje chłodny nawet po nagrzaniu grilla.

DANE TECHNICZNE

  • rozmiar: XLarge

INSTRUKCJA MONTAŻU

IntEGGrated Nest+Handler XL

Opis

Grille ceramiczne BIG GREEN EGG
Big Green Egg Akcesoria

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Zobacz także