zoom_in
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

ConvEGGtor XLarge 401052

Big Green Egg
880,00 zł
Brutto

ConvEGGtor XLarge pełni funkcję naturalnej bariery pomiędzy potrawami, a otwartym ogniem w grillu Big Green Egg. Specjalna konstrukcja zapewnia dobry przepływ powietrza i doskonałą przewodność cieplną. Idealne rozwiązanie do powolnego gotowania w niskiej temperaturze.

Ilość

ConvEGGtor XLarge pełni funkcję naturalnej bariery pomiędzy potrawami, a otwartym ogniem w grillu Big Green Egg. Specjalna konstrukcja dystansu zapewnia dobry przepływ powietrza i doskonałą przewodność cieplną. Przekazywane pośrednio ciepło przechodzące przez ceramiczną osłonę termiczną zmienia EGGa w piekarnik ogrodowy.

Idealne rozwiązanie do powolnego gotowania w niskiej temperaturze, w której składniki są delikatnie gotowane.

ConvEGGtor jest jednym z najbardziej popularnych akcesoriów, zwiększających potencjał gotowania w grillu ceramicznym. Wystarczy zainstalować kamień i cieszyć się przepyszną włoską pizzą.

DANE TECHNICZNE

  • rozmiar: XLarge

ConvEGGtor XLarge

Opis

Grille ceramiczne BIG GREEN EGG
Big Green Egg Akcesoria

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Products accessories

 
 

Prześlij nam swój numer - oddzwonimy!