search

Palenisko na drewno OFYR Classic Storage Corten 85

DARMOWA DOSTAWA

Palenisko na drewno OFYR Classic Storage Corten 85 z wbudowanym, praktycznym schowkiem na drewno. Okrągły kształt odzwierciedla tradycyjne palenisko, przy którym rodzina oraz znajomi z łatwością mogą się gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu. Stal Corten jest mocna i bardzo trwała, można ją pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie. OFYR nagrzewa się szybko emitując w promieniu kilku metrów przyjemne ciepło o każdej porze roku. To wielofunkcyjne urządzenie, które cechuje prostota i trwałość.

8 860,00 zł
Brutto
Ilość

Palenisko na drewno OFYR Classic Storage Corten 85 z wbudowanym, praktycznym schowkiem na drewno. Okrągły kształt odzwierciedla tradycyjne palenisko, przy którym rodzina oraz znajomi z łatwością mogą się gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu. Tradycyjny grill zamienia się w wydarzenie towarzyskie.

Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przy spalaniu tłuszczu, a ponieważ potrawy są zanurzone we własnym sosie, nie potrzebują dużej ilości oleju.

Stal Corten jest mocna i bardzo trwała, można ją pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie. Utrzymanie jej w czystości jest bardzo proste. OFYR nagrzewa się szybko emitując w promieniu kilku metrów przyjemne ciepło o każdej porze roku. To wielofunkcyjne urządzenie, które cechuje prostota i trwałość.

Charakterystyczny stożkowaty kształt nie tylko zachwyca swym wyglądem, ale także tworzy obieg powietrza, dzięki czemu przy użyciu suchego drewna w ciągu kilku minut można rozpalić trzaskający ogień. OFYR nagrzewa się stosunkowo szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów. Roztacza krąg przytulnego ciepła o każdej porze roku. Po rozpaleniu przygotowanie przepysznego jedzenia staje się wyjątkowo proste.

DANE TECHNICZNE

  • głębokość: 85 cm
  • wysokość: 100 cm
  • szerokość: 85 cm
  • waga: 96 kg - podstawa 36 kg / palenisko 16 kg / płyta 44 kg
  • materiał: stal Corten, czarna stal węglowa
  • kolor: brązowy

Classic Corten Storage 85

Opis

Paleniska na drewno OFYR
OFYR Paleniska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.