search

Palenisko na drewno OFYR Classic Black 100 PRO

DARMOWA DOSTAWA

Palenisko na drewno OFYR Classic Black 100 PRO wyposażony w kółka i uchwyt do łatwego przemieszczania. Okrągły kształt odzwierciedla tradycyjne palenisko, przy którym rodzina oraz znajomi z łatwością mogą się gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu Wykonany z wytrzymałej stali z odpornym na wysoką temperaturę matowym wykończeniem. OFYR nagrzewa się szybko emitując w promieniu kilku metrów przyjemne ciepło o każdej porze roku. To wielofunkcyjne urządzenie, które cechuje prostota i trwałość.

10 490,00 zł
Brutto
Ilość

Palenisko na drewno OFYR Classic Black 100 PRO wyposażone w kółka i uchwyt do łatwego przemieszczania. Okrągły kształt odzwierciedla tradycyjne palenisko, przy którym rodzina oraz znajomi z łatwością mogą się gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu. Tradycyjny grill zamienia się w wydarzenie towarzyskie.

Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przy spalaniu tłuszczu, a ponieważ potrawy są zanurzone we własnym sosie, nie potrzebują dużej ilości oleju.

Wykonany z wytrzymałej stali z odpornym na wysoką temperaturę matowym wykończeniem. Utrzymanie jej w czystości jest bardzo proste. OFYR nagrzewa się szybko emitując w promieniu kilku metrów przyjemne ciepło o każdej porze roku. To wielofunkcyjne urządzenie, które cechuje prostota i trwałość.

Charakterystyczny stożkowaty kształt nie tylko zachwyca swym wyglądem, ale także tworzy obieg powietrza, dzięki czemu przy użyciu suchego drewna w ciągu kilku minut można rozpalić trzaskający ogień. OFYR nagrzewa się stosunkowo szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów. Roztacza krąg przytulnego ciepła o każdej porze roku. Po rozpaleniu przygotowanie przepysznego jedzenia staje się wyjątkowo proste.

DANE TECHNICZNE

  • głębokość: 100 cm
  • wysokość: 101 cm
  • szerokość: 100 cm
  • waga: 132 kg
  • materiał: czarna stal, czarna stal węglowa
  • kolor: czarny

Classic Black 100 PRO

Opis

Paleniska na drewno OFYR
OFYR Paleniska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.