search

Palenisko na drewno OFYR Island Corten 100 PRO Drewno Tekowe

DARMOWA DOSTAWA

Palenisko na drewno OFYR Island Corten 100 PRO Drewno Tekowe wyposażony w kółka i uchwyt do łatwego przemieszczania. Model typu "wszystko w jednym" łączy w sobie niezrównany styl z funkcjonalnością. Wykonany z bardzo trwałej stali Corten z płytą do gotowania, schowkiem na drewno, deską do krojenia i praktyczną tacą na przyprawy i przybory.  Stal Corten jest mocna i bardzo trwała, można ją pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie. OFYR nagrzewa się szybko emitując w promieniu kilku metrów przyjemne ciepło o każdej porze roku.

16 130,00 zł
Brutto
Ilość

Palenisko na drewno OFYR Island Corten 100 PRO Drewno Tekowe wyposażony w kółka i uchwyt do łatwego przemieszczania. Model typu "wszystko w jednym" łączący w sobie niezrównany styl i funkcjonalność. Wykonany z trwałej stali Corten z płytą do gotowania o średnicy 100 cm, schowkiem na drewno, deską do krojenia i poręczną tacą na przybory i przyprawy do gotowania. Deska do krojenia wykonana z drewna tekowego, którą po użyciu należy przechowywać w pomieszczeniu.

Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przy spalaniu tłuszczu, a ponieważ potrawy są zanurzone we własnym sosie, nie potrzebują dużej ilości oleju.

Stal Corten jest mocna i bardzo trwała, można ją pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie. Utrzymanie jej w czystości jest bardzo proste. OFYR nagrzewa się szybko emitując w promieniu kilku metrów przyjemne ciepło o każdej porze roku. To wielofunkcyjne urządzenie, które cechuje prostota i trwałość.

Charakterystyczny stożkowaty kształt nie tylko zachwyca swym wyglądem, ale także tworzy obieg powietrza, dzięki czemu przy użyciu suchego drewna w ciągu kilku minut można rozpalić trzaskający ogień. OFYR nagrzewa się stosunkowo szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów. Roztacza krąg przytulnego ciepła o każdej porze roku. Po rozpaleniu przygotowanie przepysznego jedzenia staje się wyjątkowo proste.

DANE TECHNICZNE

  • głębokość całkowita: 98 cm
  • wysokość: 97,9 cm
  • szerokość: 170 cm
  • głębokość podstawy: 50 cm
  • waga: 167 kg
  • pojemność schowka na drewno: 0,3 m3
  • materiał: stal Corten, czarna stal węglowa
  • kolor: brązowy

OIC 100 PRO DT

Opis

Paleniska na drewno OFYR
OFYR Paleniska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.