search

Palenisko na drewno OFYR XL Corten

DARMOWA DOSTAWA

Palenisko na drewno OFYR XL Corten model o największych rozmiarach dla użytku profesjonalnego do obsługi cateringowej. Średnica 150 cm tworzy miejsce dla dwóch kucharzy mogących obsłużyć do 150 osób. Stal Corten jest mocna i bardzo trwała, można ją pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie. OFYR nagrzewa się szybko emitując w promieniu kilku metrów przyjemne ciepło o każdej porze roku.

18 680,00 zł
Brutto
Ilość

Palenisko na drewno OFYR XL Corten model do użytku profesjonalnego, do obsługi cateringowej większej liczby osób. Średnica 150 cm tworzy miejsce pracy dla dwóch kucharzy mogących obsłużyć do 150 osób.

Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przy spalaniu tłuszczu, a ponieważ potrawy są zanurzone we własnym sosie, nie potrzebują dużej ilości oleju.

Stal Corten jest mocna i bardzo trwała, można ją pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie. Utrzymanie jej w czystości jest bardzo proste. OFYR nagrzewa się szybko emitując w promieniu kilku metrów przyjemne ciepło o każdej porze roku. To wielofunkcyjne urządzenie, które cechuje prostota i trwałość.

Charakterystyczny stożkowaty kształt nie tylko zachwyca swym wyglądem, ale także tworzy obieg powietrza, dzięki czemu przy użyciu suchego drewna w ciągu kilku minut można rozpalić trzaskający ogień. OFYR nagrzewa się stosunkowo szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów. Roztacza krąg przytulnego ciepła o każdej porze roku. Po rozpaleniu przygotowanie przepysznego jedzenia staje się wyjątkowo proste.

DANE TECHNICZNE

  • głębokość: 150 cm
  • wysokość: 100 cm
  • szerokość: 150 cm
  • waga: 236 kg
  • materiał: stal Corten, czarna stal węglowa
  • kolor: brązowy

XL Corten

Opis

Paleniska na drewno OFYR
OFYR Paleniska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P.H.U. "Czary Mary" Krzysztof Cichosz, Widoradz 60, 98 – 300 Wieluń w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.